English
 Müdür Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'na hoş geldiniz. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilere geniş bir dizi program sunmaktadır. Öğrenciler bu genişlikte seçimden ve eğitim tecrübesinin derinliklerinden yararlanırlar.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, disiplinler arasındaki giderek daha gözenekli sınırları tanıyan pratik ve geniş tabanlı yenilikçi müfredat sunarak soruşturma ve kendi kendini düşünmeyi teşvik eder. Sağlık Hizmetleri müfredatları, öğrencilerin disiplinler arası yansıma kapasitelerini geliştirir, yaratıcı, eleştirel düşünmeyi teşvik eder ve farklı bakış açılarının anlaşılmasını sağlar. Öğrencilere, hayat boyu öğrenme için gerekli olan temel becerileri kazandıran güçlü eğitim temelleri sunar.

Öğrencilerin eğitimi sınıflarımızla sınırlı olmadığı gibi, öğrencilerin görevimizin her alanında yer alması için fırsatları vardır. Eğitim programlarımız, sağlık bilimlerinin ağ geçidi ve öğrencilerimiz, yüksek talep alan sağlık alanlarına giren, kariyer için hazır profesyoneller olarak mezun oluyorlar.

Eğitim imkânlarınız sınırsızdır. Eşsiz meslek profesyonelleri kadrosunun bir parçası olacaksınız. Farklı perspektifleri düşünmeye hazır olmalısınız. Yeni öğrenme ortamınızın gücü, önümüzdeki iki yıl boyunca size sunulan eğitici eğitimdir.

İlginiz için teşekkür ederiz ve yakında sizi kampüste görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Doç. Dr. Mira R. GÖKDOĞAN

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü

mira.gokdogan@kstu.edu.tr

CV'yi görüntülemek için tıklayınız.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi © 2017