English

Kariyer Merkezi ve Sektör İlişkileri Birimi’nin temel amacı, tüm öğrenci ve mezunlarımıza Türkiye’de ve dünyada, iş yaşamında tercih edilen ve hem kendilerini hem de kariyerlerini geliştirebilen profesyoneller olma yolunda  destek olmaktır.

Kariyer Merkezi ve Sektör İlişkileri Birimi öğrencilerimizin ve mezunlarımızın kendilerini tanımalarına ve kariyer hedeflerini belirlemelerine yardımcı olur. Sektörleri ve meslekleri yakından tanımaları konusunda onlara destek verir. Bu amaçla seminerler, kariyer günleri organizasyonları düzenler.

Birimimiz, tüm öğrencilerimizin istedikleri zaman uğrayabilecekleri ve kariyerleri ile ilgili her türlü konuda danışabilecekleri bir merkez olarak hizmet verir.

Kariyer Merkezi ve Sektör İlişkiler Birimi, tüm öğrencilerimizin okullarını bitirmeden kurumsal firmalarda stajlarını yapmalarını sağlayarak, iş hayatını tanımalarına  ve kendilerini piyasanın isteklerine göre hazırlamalarına yardımcı olur. Ayrıca iş hayatını oluşturan firmalarla sıkı bir diyalog kurarak iş hayatının  ihtiyaçlarını ve isteklerini öğrenir ve  bu konuda öğrencileri yönlendirir.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi © 2017